Wyszukiwarka


Powierzchnia
Liczba pokoi


Opis oferty
Wynajem, Lokal użytkowy, PRUSZCZ GDAŃSKI, ul. CYPRYSOWA, numer oferty: WV032193

3 400 PLN

Agent prowadzący
Dariusz Wiese
telefon: 790 700 686
tel. kom: 790 700 686
d.wiese@wize-nieruchomosci.pl
Nr lic. pośr. odp. zaw.: 18051
  • nr oferty: WV032193
  • ulica: CYPRYSOWA
  • powierzchnia całkowita: 80.00 m2
  • powierzchnia użytkowa: 80.00 m2
  • ogrzewanie: C.o. miejskie
  • stan techniczny: Bardzo dobry
  • rok budowy:

Lokal usytuowany w Pruszczu Gdańskim przy ul. Cyprysowej

Lokal usługowo-handlowy / biurowy z przeznaczeniem do prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej typu: laboratorium medyczne, gabinet medyczny, biuro rachunkowe, instytucja finansowa, ubezpieczeniowa, biuro projektowe, szkoła językowa… itp. Lokal znajduje się na parterze w budynku dwu piętrowym (możliwość korzystania z dwóch niezależnych wejść).

Opisywany lokal ma powierzchnię 80 m2 (3 pomieszczenie usługowe / biurowe, łazienka z toaletą, komunikacja, zaplecze socjalne). W zależności od potrzeb Najemcy wszystkie pomieszczenia mogą być niezależne, nie przejściowe. Istnieje jednak także możliwość przechodzenia między 3 pomieszczeniami dodatkowymi drzwiami, bez konieczności wychodzenia na korytarz.

Możliwość dostania się do lokalu z zewnątrz budynku dwoma niezależnymi wejściami. Stolarka okienna PCV. Przed budynkiem spora liczba bezpłatnych miejsc postojowych dla Najemcy i dla jego interesantów.

Niewielkie OPŁATY EKSPLOATACYJNE rzędu 300zł / 500zł – odpowiednio w sezonie poza grzewczym / sezonie grzewczym + prąd (zgodnie z rzeczywistym zużyciem).

Lokal doskonale skomunikowany z pozostałą częścią miasta jak i pobliską aglomeracją trójmiejską. Możliwość umieszczenia reklamy na drzwiach wejściowych i witrynach okiennych.

Zapraszam na prezentację - wynajem długoterminowy!

 

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zlecenie objęte ubezpieczeniem i realizowane pod nadzorem pośrednika Dariusza Wiese o nr licencji zawodowej 18051. Bliższe informacje pod numerem telefonu 790 700 686.