Lokal biurowy Wynajem
Oferta nr: WV033283
Piętro: 2 / 2
Gdańsk Matemblewo
Cena m2 29.20 PLN
Ulica: POTOKOWA
Powierzchnia 68.50 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 2 000 PLN
Lokal użytkowy Wynajem
Oferta nr: WV033280
Piętro: 0 / 2
Pruszcz Gdański
Cena m2 83.33 PLN
Ulica: Raciborskiego Mariana
Powierzchnia 18.00 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 1 500 PLN